10 d’abril de 2012

Classificació Força Real a França edició 2012

Ja tinc a tots els companys que vam ser particeps en la carrera a Millás. Com també el nostre equip Rcb Motor Begues.
Clasificación de 101 km : 


  • 1 EBRI CASADEVALL Albert Bicis Esteve 2h48'40'' 
  • 2 MORALES Jaume Bici Equip Centelle à 11''
  • 3 ARNASSAN Jean Félix C.C. Le Boulou à 1'38''
  • 4 ESCOLA Miquel Lizarran Reus Peixateries 8 à 2'23''
  • 5 MARTINEZ Miquel Vitaldent Vall d'Aran 2:51:04 0:02:24
  • 6 GIRONES Josep Bicis Esteve à2'28''
  • 7 RIEROLA Sergi Starbike à 2'30''
  • 8 ORIOL Escolano Hostal Latorre à 2'32''
  • 9 KULLGREN Erik Föreningen Passion o Performance à 2'41''
  • 10 BENHAMOUDA Médhi A.S.C. Cycliste à 2'43''
  • 11 ROGER Francis C.C. Le Boulou à 2'47''
  • 12 CAMELLAS Bernat La Senia à 2'49''
  • 13 FERNANDEZ David Federació Andorrana Ciclisme à 2'51''
  • 14 SANCHEZ Eladi Club Ciclista Sedis à 2'52''
  • 15 ESTANOL Jaume Besalu à 3'02''
  • 16 RUIZ Noel Amastrong C.T à 3'07''
  • 17 VIDAL Andreu La Senia à 3'10''
  • 18 HERNANDEZ Raül Federació Andorrana Ciclisme à 3'12''
  • 19 BIDORINI Adria Bicis Esteve à 3'14''
  • 20 CAMPASOL Miquel Raigs Salt à 3'17''
  • 21 ALMEDA Marc CKT Novatec à 3'32''
  • 22 DIAZ Guy Federació Andorrana Ciclisme à 3'36''
  • 23 ALBOS David Federació Andorrana Ciclisme à 3'43''
  • 24 ALFONSO Thomas A.S. Carcassonne à 3'49''
  • 25 POUS Pierre Calvisson VTT à 4'03''
  • 26 OLIVES Josep Bicis Esteve à 4'20''
  • 27 DESNOS Benoît Club Cycliste Le Boulou à 5'
  • 28 AFONSO Miquel Federació Andorrana Ciclisme à 5'05''
  • 29 DE OLIVEIRA Anthony A.S. Carcassonne à 5'34''
  • 30 LLUIS Andreu Mengual à 5'53''
  • 31 VINYAS Xavier Bicis Esteve à 6'12''
  • 32 PINTADO Julio Federació Andorrana Ciclisme à 6'29''
  • 33 BARRERO Oriol C.C. Munt Bike à 6'43''
  • 34 FOURCADE Clément C.C. Le Boulou à 7'
  • 35 RIU IGLESIAS Jordi Bons Amics à 8'19''
  • 36 RIERA Ferran C.C. Olot à 8'30''
  • 37 CREUHERAS Boris Ibiza Club à 8'37''
  • 38 ESCURSELL Jordi Pau Club Ciclista Mollet à 8'41''
  • 39 HUELAMO Ricard Bike Girona à 9'33''
  • 40 SALA Santi C.C. Olot à 9'37''
  • 41 RENTE Joan Federació Andorrana Ciclisme à 9'41''
  • 42 GODIVEAU Adrien Font Romeu Cyclisme à 11'38''
  • 43 ALONSO ROCA Marc Club Ciclista Sedis à 11'40''
  • 44 CHEVREUIL Mathieu Fleury Méditerranée Triathlon à 11'52''
  • 45 BUSSON David G.S. Coursan Narbonne à 12'06''
  • 46 DAVID François Föreningen Passion o Performance à 13'52''
  • 47 CHAVANES Louis Font Romeu Cyclisme à 14'10''
  • 48 BOU Francesc Club Ciclista Mollet à 14'18''
  • 49 DELGADO Esteban C.C. Munt Bike à 14'19''
  • 50 FERRANDEZ Xavier C.C. Olot à 14'26''
  • 51 SYVILA Lluis La Senia à 14'34''
  • 52 CATALAN GARCIA Francesc Josep U.C. Les Franqueses à 14'38''
  • 53 COSTAS MORAGO Enric Esport Ciclista Malgrat à 14'40''
  • 54 CANÉVET Joël Leucemie Espoir Quimper à 14'51''
  • 55 TOURNADRE Gérard C.C. Le Boulou à 14'53''
  • 56 TUDEL Ariadna Federació Andorrana Ciclisme à 14'58''
  • 57 RESPAUT Didier Club Cycliste Le Boulou à 15'23''
  • 58 DE TARDE François V.S. Narbonnais à 15'33''
  • 59 GOMEZ Albert Federació Andorrana Ciclisme à 15'51''
  • 60 CASTILLO ESTRELLA Francesc Maxim JormaBike S.C. Andorra à 16'27''
  • 61 VINAS FONT Liki C. Triatlo Fisiorutpujol à 16'37''
  • 62 ALENTORN Sante Bons Amics à 17'11''
  • 63 MORAIS Jose Frederico Federació Andorrana Ciclisme à 25'
  • 64 VENZAL Steven A.V.C. Nîmois à 25'33''
  • 65 GOMEZ Nicolas VTT Club de Thuir à 25'49''
  • 66 ALVAREZ David La Senia à 26'28''
  • 67 ANDREU Jordi C.C. Banyoles à 26'58''
  • 68 BOT Raymond Cyclo Club Rivesaltes à 27'20''
  • 69 OLLER Pierre Pézenas V.C.L.L. à 27'40''
  • 70 VALLS Alain Federació Andorrana Ciclisme à 27'55''
  • 71 LOPEZ Edur Federació Andorrana Ciclisme à 28'
  • 72 ROCCA Joel Pezenas V.C. à 28'29''
  • 73 JACQUET Frédéric Brison saint Innocent à 28'54''
  • 74 RICART Patrice Canohès Avenir Cycliste 66 à 29'02''
  • 75 BOTTEAU Olivier Club Cycliste Le Boulou à 29'45''
  • 76 GONIER Christian Cyclo Club Rivesaltes à 29'46''
  • 77 MARIN Bruno Prades à 33'14''
  • 78 EHRMANN Cédric A.S. Triatlhon Catalan à 33'18''
  • 79 CUBEDO Pierre Elan Cycliste Balarucois à 33'44''
  • 80 CASAS RUIZ Xavier Amatstrong Cycling Team à 38'30''
  • 81 GUIZARD Jean François C.C. Rivesaltes à 42'03''
  • 82 BAZARD Nicolas C.C. Rivesaltes à 42'04''
  • 83 ESPARZA Julien Canohès Avenir Cycliste 66 à 47'12''
  • 84 PORT Philippe Font Romeu Cyclisme à 50'33''
  • 85 LIEUTIER Emmanuel St Laurent Salanque à 54'06''
  • 86 MORENO Anthony C.C. Rivesaltes à 54'37''
  • 87 MANDART Nadège C.C. Rivesaltes mt
  • 88 SOULE Philippe Font Romeu Cyclisme à 1h00'50''

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada